Платіжки за лютий 2021-го «поважчають» на 1000 гривень

Платіжки за лютий 2021-го «поважчають» на 1000 гривень

Мешканці багатоквартирних будинків отримають платіжки за лютий 2021 року «без будь-яких знижок». Про це розповів глава Союзу споживачів комунальних послуг Олег Попенко, передає УБР.

«Фактично, платіжка буде дорожча, ніж в лютому 2020 року, на 1000 гривень, адже єдиний документ про тарифи – меморандум від Кабінету міністрів – не передбачає перерахунок або зниження тарифів на опалення, гарячу воду або послуги водоканалів. Зниження платіжок на комунальні послуги не буде, комунальні тарифи і далі будуть рости», – підкреслив він.

За словами Олега Попенка, з 1 квітня очікується подорожчання тарифів на електроенергію «для тих, хто споживає понад 500 кВт».

Експерт також спрогнозував подорожчання послуг з обслуговування багатоквартирних будинків та вивезення твердих побутових відходів. «Це в середньому 200-300 гривень на місяць», – припустив він. І попередив, що до кінця року всіх українців чекатиме «ще один сюрприз» від НАК «Нафтогаз України» – подорожчання газу для теплокомуненерго. «Це призведе до зростання тарифів на тепло і гарячу воду. Тобто. на наступний опалювальний сезон платіжка зросте ще орієнтовно на 300-400 гривень», – зазначив глава Союзу споживачів комунальних послуг.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares