Тернопільські борці Степан Жмурко та Максим Радик – бронзові призери чемпіонату України

У Харкові завершився чемпіонат України з греко-римської боротьби серед молодших юнаків U-15 серед спортсменів 2004-2006 років народження. Вихованці КЗ «ДЮСШ з греко-римської боротьби» міста Тернополя здобули на цьому турнірі дві бронзових нагороди. Так, у ваговій категорії 41 кг третє місце посів Степан Жмурко (ЗОШ №24, 9-Г клас, обласна ШВСМ), а Максим Радик (Великоберезовицька ЗОШ, 7-А клас) став бронзовим призером у ваговій категорії 48 кг.

Ще один тернопільський борець Арсен Товмасян (ЗОШ №4, 9-А клас), який виступав у ваговій категорії 52 кг, був на п’ятому місці.

Тренерський склад команди тернополян: Телебан А.М., Лучанко В.В., Мончак В.М., Вар’ян С.О.