Тернопільські кікбоксери взяли участь у кількох всеукраїнських змаганнях у Києві

Cпортсмени з усіх областей України змагання з кікбоксингу, які 7-10 листопада 2019 року проходили в місті Києві. Це чемпіонат України серед школярів, Кубок України серед дорослих та VI Всеукраїнський турнір з кікбоксингу «Пам’яті голодомору дітей України 1932-1933 років». Тернопільська область була представлення спільною командою Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту та Спортивно-оздоровчого клубу «Тернопіль». Наші спортсмени показавши хороші результати продемонстрували гарну технічну і тактичну підготовку.

В чемпіонаті України серед школярів Семенюк Максим здобув перемогу в розділі «лоу-кік» та в розділі «орієнтал» (вагова категорія до 60 кг, 2003-2004 р.н.), Чирик Євген посів друге місце в розділі «орієнтал» (2004-2003 р.н.), Субчук Катерина була третьою в розділі «фул-контакт» (вагова категорія до 45 кг, 2007-2008 р.н.)

В Кубку України серед дорослих Чулик Володимир посів третє місце в розділі «орієнтал» (вагова категорія до 70 кг), а Старжинська Ірина стала бронзовою призеркою в розділі «фул-контакт» (вагова категорія до 60 кг).

У Всеукраїнському турнірі з кікбоксингу «Пам’яті голодомору дітей України 1932-1933 років» Воробець Назар виборов перше місце у розділі лай-контакт (вагова категорія до 40 кг,  2009-2010 р.н.)

До змагань спортсменів готували тренери-викладачі Колесник Сергій Євгенович та Кріль Ігор Михайлович.

Участь спортсменів у змаганнях стала можливою завдяки сприяння управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА (начальник Тріль В.С.) та КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» (директор Куриляк О.Ю.).

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *