У дитячому таборі «Лісовий» на Тернопільщині – свято олімпійського прапора

У дитячому таборі «Лісовий» на Тернопільщині – свято олімпійського прапора

З нагоди відкриття Олімпійських Ігор, у дитячому таборі «Лісовий» у селі Скоморохи на Тернопільщині відбулося офіційне підняття Державного прапора України та прапора Національного Олімпійського комітету на честь Національної олімпійської збірної команди України.

«Олімпіада – справжнє спортивне свято, яке однаково сильно чекають спортсмени і вболівальники. Сьогодні ж ми організували спортивне свято для найменших жителів області – дітей. Вони зможуть позмагатися у різних видах спорту та стати частиною олімпійського девізу – «Швидше, вище, сильніше – разом», – сказав, виступаючи перед учасниками дійства, начальник управління молоді, спорту та іміджевих проєктів Тернопільської ОДА Андрій Човган.

Стипендіатка місцевого осередку «НОК України» в Тернопільській області Іванна Попадюк привітала дітей зі святом, передала олімпійські подарунки і зачитала лист-звернення Президента НОК України Сергія Бубки з вітанням з нагоди старту Ігор ХХХІІ Олімпіади та підтримки українських спортсменів.

А після урочистостей у рамках «Свята олімпійського прапора» були організовані локації, де діти брали участь в естафеті, бігу, ігрових видах спорту та силових вправ. Також були створені локації показових виступів із греко-римської боротьби.

За кожну виконану вправу діти отримували фішки, які згодом змогли обміняти на винагороди.

Додамо, що основна мета «Свята олімпійського прапора» – розвиток олімпійського руху в Україні, пропагування гуманістичних олімпійських ідеалів та сприяння вихованню почуття патріотизму та гордості за свою державу.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares