У Монастириському районі вже 107 хворих на коронавірус, з них – 37 медиків

У Монастириському районі вже 107 хворих на коронавірус, з них – 37 медиків

На 19.00 в Монастириському районіі інфікованихк – 107 осіб:

м.Монастириська – 59,
с.Швейків – 11,
с.Ковалівка – 10 (1 летальний),
с.Горішня Слобідка – 7,
с.Гончарівка – 5,
с.Долішня Слобідка – 2,
с.Бертники – 2,
с.Григорів – 2,
с.Устя-Зелене – 2,
с.Дубенка – 2,
с.Чехів, с.Коржова, с.Криниця, с.Велеснів, с.Доброводи – 1.

В їх числі медперсоналу – 37 (11 лікарів, 26 медсестер та фельдшерів), 6 дітей, 6 держслужбовців, 3 поліцейські,1 священик, 1 завдитсад, 1 вчитель, 1 рятівник НС, 1 голова ОТГ, 1 сільський староста.
В районі обстежено 429 осіб, в т.ч. 235 медиків, – повідомляє керівник оперативного штабу району Павло Дронь. –  Монастириському шпиталі 22 хворих (всі середня форма). В Тернопільській лікарні 6 (4 – середня, 2 – легка). Всі ліки для хворих, інфікованих вірусом “COVID-19”, в районному шпиталі безкоштовно. Сьогодні отримано ще 80 захисних костюмів. Дякую побратимам з Києва, з якими домовились про чергову партію допомоги засобами захисту для лікарів.

До медиків прохання об”єднатися, професійно виконувати свою роботу і не відволікатися на окремі нападки з боку. Ми віримо у вас!До мешканців району повторне прохання не спалювати суху траву, насадження, не завдавати шкоди довкіллю та нашим молодшим братам. Рятівники ДСНС були змушені знову відволікати і так обмежені сили на гасіння пожеж в селах Задарів, Горішня Слобідка, Заставці, Криниця та біля райцентру. Безвідповідальність та байдужість ускладнює роботу служб, так потрібних зараз на інших напрямках.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares