У Шумській громаді працював вакцинальний автобус

У Шумській громаді працював вакцинальний автобус

23 травня вакцинальний автобус Кременецького міськрайонного центру ДУ «Тернопільський ОЦКПХ МОЗ» працював у Шумській ОТГ, що у Кременецькому районі.

Про це повідомляє Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб.

Завдяки роботі вакцинального автобуса та працівників КНП «Кременецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Кременецької міської ради вакцинальну кампанію здійснено для жителів громади: сіл Стіжок, Угорськ, Тилявка, Жолобки та Рохманів.

З питань імунізації та здорового способу життя консультували жителів громади фахівці Кременецького міськрайонного центру ДУ«Тернопільський ОЦКПХ МОЗ».

Загалом, впродовж виїзду вакцинального автобусу, сьогодні провакциновано АДП-м – 10 осіб; АКДП – 4 особи; ОПВ – 4 особи; АДП – 4 особи; КПК – 6 осіб; гепатит В – 1 особу; Hib – 4 особи.

Лікарями загальної практики – сімейної медицини проведено консультування та обстеження пацієнтів: вимірювання рівня цукру в крові – 8; вимірювання артеріального тиску – 11; ЕКГ – 8.

Коли працюватиме вакцинальний автобус Тернопільського обласного центру контролю та профілактики хвороб у вашій громаді – скористайтесь нагодою безкоштовно і на місці вакцинуватися від дифтерії, правця та коронавірусної інфекції.

Завдяки вакцинальному автобусу ви також можете легко дістатися до пункту вакцинації та зробити усі необхідні щеплення. Такі щеплення є безоплатними.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *