У тернопільському дитсадку – спалах кишкової вірусної інфекції

У тернопільському дитсадку – спалах кишкової вірусної інфекції

Станом на 04.03.2021 р., згідно письмового повідомлення ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України», за первинними діагнозами зареєстровано чотири випадки ГКІ серед вихованців дошкільного навчального закладу №21 Тернопільської міської ради. Всі захворілі діти відвідують молодшу групу. Збудник інфекції – норовірус. Про це повідомляє сайт Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області.

Інформацію про перший зареєстрований випадок гострої кишкової інфекції у дитини, яка відвідує Тернопільський дошкільний навчальний заклад №21, отримали з ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України» по телефону 01.03.2021р.

Для встановлення причини виникнення захворювання, з метою локалізації вогнища інфекції і недопущення її розповсюдження у дитячому закладі поза межами однієї групи, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в області спільно з ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України» розпочали розслідування з приводу одного зареєстрованого випадку гострої кишкової інфекції та здійснили позаплановий захід державного нагляду (контролю) у дошкільному навчальному закладі №21. Фахівці Тернопільської державної регіональної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів відібрали воду питну на бактеріологічне, санітарно-хімічне та вірусологічне дослідження, сировину, продукти  та змиви з об’єктів зовнішнього середовища (матеріал ще в роботі).

Запропоновано комплекс протиепідемічних заходів. Наказом директора Тернопільського дошкільного навчального закладу №21 Тернопільської міської ради, було призупинено роботу молодшої групи з 02.03.2021 р.

Розслідування триває.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares