У Тернополі гратимуть «Динамо» (Київ) і «Агробізнес» (Волочиськ) – на стадіон пустять лише 25% вболівальників

У Тернополі гратимуть «Динамо» (Київ) і «Агробізнес» (Волочиськ) – на стадіон пустять лише 25% вболівальників

21 квітня на Тернопільському міському стадіоні відбудеться матч ½ фіналу Кубка України з футболу між командами «Агробізнес» (Волочиськ) та «Динамо» (Київ). Початок матчу о 16:00.

«Відповідно до рішення оперативного штабу, що відбувся у Тернополі 15 квітня, для належного забезпечення проведення матчу організаторам заходу необхідно:

дотримуватися усіх санітарно-протиепідемічних вимог, передбачених чинним законодавством. Зокрема, забезпечити обмежену кількість глядачів (не більше 25% від загальної кількості посадкових місць, передбачених для глядачів)», – повідомили у міськраді.

Організаторам події рекомендовано продавати квитки в режимі онлайн з обов’язковим визначенням конкретних місць у відповідних секторах та огородити місця, що не будуть використовуватися, сигнальною стрічкою.

«Під час відвідування матчу ½ фіналу Кубка України з футболу закликаємо вболівальників дотримуватися карантинних вимог, а саме: перебувати на території стадіону у засобах особистого захисту, дотримуватися соціальної дистанції та користуватися антисептиками», – додали у міськраді.

Нагадаємо, у зв’язку з великим числом хворих на коронавірус у Тернополі заборонено проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім низки офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту професійних спортклубів.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares