У Тернополі, в молодіжному клубі «Час «Z», старшокласникам розповіли як стати військовими

У Тернополі, в молодіжному клубі «Час «Z», старшокласникам розповіли як стати військовими

Понад 100 старшокласників Тернопільських ЗОШ № 8, школи-ліцею № 6 та Острівської ЗОШ побували на онлайн-засіданні клубу “Час ”Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.

Учасниками заходу були представники Західного відділення комплектування Національної гвардії України – офіцер Лариса Ничипорук та Державної прикордонної служби України – полковник Андрій Лущик.

Офіцери розповіли молоді про особливості професій військовослужбовець та прикордонник; про можливості здобуття вищої освіти у Національній академії державної прикордонної служби України за спеціальностями: “Безпека державного кордону”, ”Правоохоронна діяльність”, ”Автомобільний транспорт”, ”Філологія (іноземна)”, “Психологія” та ін.

“Навчання за кошти державного бюджету, повне державне утримання та перебування на військовій службі, обов’язкове працевлаштування, повний соціальний пакет офіцера – такі переваги навчання наших курсантів”,- зазначив Андрій Лущик. Схожі умови для навчання і у Національній академії Національної гвардії України, де здійснюють підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня “бакалавр” за такими напрямами, як військове управління, автомобільний транспорт, менеджмент, філологія, право та психологія.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares