У ЗУНУ просять підтримати петицію про присвоєння звання Героя їхньому загиблому випускнику Валерію Дорохову

У ЗУНУ просять підтримати петицію про присвоєння звання Героя їхньому загиблому випускнику Валерію Дорохову

Військовослужбовець, лейтенант 68-Ї окремої єгерської бригади Збройних сил України Валерій Дорохов народився 21 червня 1991 року в м. Тернопіль.  У 2008 році вступив до юридичного факультету класичного університету Тернополя, був старостою, очолював молодіжний правовий гурток, брав активну участь у громадському та волонтерському житті факультету й університету. Він любив життя і мав багато планів та мрій… 

З початком повномасштабного російського вторгнення, Валерій, залишивши роботу, маму, друзів та кохану, мобілізувався та обійняв посаду командира взводу роти охорони Тернопільського міського ТЦК та СП. Згодом був переведений у бойову бригаду командиром взводу.

Побратими Валерія зазначали, що він був справжнім прикладом офіцера та надзвичайно світлою, щирою  людиною, люблячим сином, справжнім другом, справедливим та відданим патріотом своєї країни.

Вірний військовій присязі, проявивши стійкість та мужність, Валерій загинув 17 квітня 2023 року під час штурму позицій ворога у с. Павлівка Донецької області.

«Викладачі, студенти та працівники Західноукраїнського національного університету, тернополяни й усі небайдужі! Звертаємося до вас із проханням підписати петицію про присвоєння звання Героя України (посмертно) нашому випускнику – Валерію Дорохову. Він віддав своє життя заради перемоги у боротьбі за нашу свободу! У своїх останніх роздумах Валерій  зазначав: «Я йду шляхом правильних моральних цінностей, усвідомлюючи, що ціна шляху інколи занадто велика, ніж очевидно простого вибору», – зазначають у ЗУНУ. 

Посилання на петицію: https://petition.president.gov.ua/petition/193882

Вам необхідно зайти за вказаним посиланням, авторизуватися і, слідуючи інструкціям сайту, підписатися.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *