Важливий документ шукав тернопільського поета Василя Ярмуша понад 40 років

Важливий документ шукав тернопільського поета Василя Ярмуша понад 40 років

Барна вручив доньці поета посвідчення Спілки слов’янських письменників
Вечір пам’яті письменника Василя Ярмуша відбувся 22 вересня у Тернопільському краєзнавчому музеї. Під час нього голова Спілки слов’янських письменників України і кандидат на посаду міського голови Тернополя від Радикальної партії Олега Ляшка Володимир Барна вручив членський квиток ССПУ Василя Ярмуша під №80 його доньці Мирославі.

«Символічно, що цей квиток під номером 80 виписаний у день 80-річчя від народження цього видатного сина України, – підкреслив Володимир Барна. – Найважливіше, щоби пам’ять про нього берегли, увічнюючи його ім’я у назвах вулиць, меморіальних дошках і мистецькій школі, створення якої ми підтримали. Але найважливіше, щоби слово письменника оживало в нових книгах».
«Цей квиток надзвичайно важливий для мене, це досягнення моїх батька й мами, – каже Мирослава Ярмуш. – Як подарунок на 80-річчя, я видала збірку віршів Василя Ярмуша «Ідилія ночі. Лірика». І надалі продовжуватиму справу батька, якого з нами немає ось вже понад сорок років. Я рада, що долучилася до дієвої команди Радикальної партії. Разом ми втілимо багато проєктів з розвитку культури і духовності».

Вшанувати пам’ять про письменника прийшли представники творчої, наукової та політичної еліти краю. Серед них актор, викладач школи «Театр в театрі» і постановник вистави «Тернопільські легенди» Максим Попович, співак і композитор Андрій Підлужний, співачка Анастасія Решнюк та голова Тернопільської територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка Богдан Яциковський.
Мирослава опрацювала усі рукописи батька і передала їх у фонд музею, адже він жив і творив для людей. Тернопільські радикали та Спілка слов’янських письменників на вечорі пам’яті оголосили про започаткування премії імені Василя Ярмуша.
Ігор ГАРАСИМЮК.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares