Відмінності оригінальних запчастин від аналогів для мотоцикла

Будь-який мотоцикл рано чи пізно потребуватиме ремонту. Деталі можуть зношуватися під час експлуатації: під впливом несприятливих погодних умов або внаслідок неакуратного стилю водіння. Тоді мотовласники замислюються над тим, які комплектуючі їм придбати: оригінал або аналог.

Чим оригінальні деталі відрізняються від аналогів

Оригигінальні запчастини для мотоцикла — це комплектуючі, які виробляються, проходять тестування та отримують сертифікат винятково на заводі-виробнику. Репліки виготовляються маловідомими фірмами, можуть бути дуже схожі на оригінал, але по-іншому проявлять себе під час експлуатації.

Одна з основних відмінностей — зовнішні ознаки. До них належать:

  • якісна упаковка з інформацією про деталь і виробника;
  • наявність інструкції;
  • повна комплектація (наприклад, кріплення чи мастило).

У деяких випадках використовується система захисту від підробки. Це спеціальний код, який можна зчитати за допомогою мобільного застосунку чи знайти на офіційному сайті компанії та дізнатися, чи оригінальні запчастини для мотоциклів надає продавець.

В оригіналі деталі отримують унікальний номер і маркування, які допоможуть визначити модель та рік випуску мотоцикла, для якого вони призначаються. Власники таких комплектуючих також можуть розраховувати на гарантійне обслуговування в сервісних центрах.

Існують інші методи перевірки. Так, стікери на упаковках деталей Honda змінюють свій колір під час дії ультрафіолетового випромінювання. При цьому перша літера (Н) починає яскраво світитися.

Крім запчастин, відмінності мають оливи та рідини для мотоциклів. Наприклад, щоб розкрити весь потенціал своїх мотобайків, Honda випускає цілу лінійку мастил. Склад продукції розробляється з урахуванням особливостей двигунів тієї чи іншої моделі.

За таким принципом виготовляються запчастини Honda і трансмісійні рідини, які забезпечують високу продуктивність під час плавного та стабільного перемикання швидкостей. Унікальна формула дає всім елементам автоматичної трансмісії можливість працювати без перебоїв протягом усього періоду експлуатації.

Де придбати оригінальні запчастини Honda

Оригінальні запчастини Honda в Україні представлені на сайті офіційного дистриб’ютора — компанії «Мотоквартал». У наявності також моторні, трансмісійні, гідропідсилювальні, охолоджувальні й гальмівні оливи та рідини. Доставка замовлень здійснюється «Новою Поштою» по всій Україні. Для мешканців і гостей міста Ки

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *