Володимир Труш привітав військовослужбовців Тернопільщини з Днем Збройних Сил України

Володимир Труш привітав військовослужбовців Тернопільщини з Днем Збройних Сил України

Сьогодні Україна відзначає одне з найбільш знакових свят – День Збройних Сил.

Цьогоріч воно набуло ще більшої актуальності. Щодня українські воїни боронять нашу землю від окупантів, відбиваючи атаки й проводячи наступальні операції для звільнення територій країни. Наші Збройні Сили – це меч і щит української землі, опора і захист. Кращі сини й дочки, ризикуючи своїми життями, стоять на сторожі миру й спокою.

З нагоди Дня Збройних Сил України начальник Тернопільської ОВА Володимир Труш взяв участь в урочистостях. Очільник області нагородив військових грамотами й цінними подарунками.

«Цей день для нас важливий, як ніколи. Саме в час масштабної війни ми віддаємо найбільшу шану нашим Збройним Силам. Саме ці мужні хлопці й дівчата кожен день виборюють для нас свободу. Впевнений, що незабаром вони виборюють і перемогу та мир для всієї України. Дякуємо за цей подвиг», – сказав Володимир Труш.

Алефтина Затолокіна – військовослужбовець у другому поколінні. У Збройних Силах України вона служить з 2011 року. Рішення поповнити лави української армії прийняв і син захисниці.   

“До Тернопільського обласного військкомату я служила у Донецькому обласному військкоматі. Згодом перевелася у Тернопіль. Це свято для мене особливе, адже воно присвячене справі мого життя. Бажаю своїм колегам перемоги. Аби нам було кого захищати, але не було від кого” – розповідає капітан ЗСУ Алефтина Затолокіна.

За словами захисниці, українські військовослужбовці – це люди, які наділені високими професійними та моральними якостями.

“Військовослужбовець має дуже швидко приймати рішення. Бути організованим, відважним та підтримувати своїх колег”, – додала військова.

Також, нещодавно  Україна відзначала не менш значуще свято в реаліях сьогодення – Міжнародний день волонтера.

 З нагоди свята в Тернопільській ОВА привітали усіх причетних до надання допомоги у нелегкий для України час. Серед них освітяни, громадські діячі, медики, підприємці й представники різних сфер діяльності. 

Вони лікують, плетуть сітки, виготовляють окопні свічки, печуть смаколики на фронт, збирають продуктові набори, організовують благодійні ярмарки, забезпечують наших воїнів усім необхідним й надають вагому підтримку тим, хто вимушено покинули свої домівки.

«Зараз ми розуміємо, що без волонтерів не мали б такої сили. Ви завжди поруч, не зважаючи на обставини, пору року чи час доби. З перших днів війни ви мобілізували усі свої зусилля, щоб надавати допомогу. Ви стали янголами-охоронцями для захисників України, поранених та людей, які залишили свої домівки через небезпеку. Ваша праця – неоціненна. Волонтерство – це не професія, це покликання серця. В Україні ж таких гарячих сердець сотні тисяч. Сьогодні ви надихаєте людей по всьому світу. Дякуємо за працю!» – привітав волонтерів начальник Тернопільської ОВА Володимир Труш.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *