Як на Тернопільщині вимикатимуть світло наступного тижня: новий графік

Як на Тернопільщині вимикатимуть світло наступного тижня: новий графік

У ВАТ «Тернопільобленерго» оновили графік погодинного відключення електричної енергії в Тернопільській області на тиждень з 06 по 12 лютого 2023 р.

У графіку, як і в попередніх, передбачається черговість вимкнення 6 через 3 години або 3 через 6 годин. Тобто виходячи із погодинного навантаження на енергосистему, енергетики будуть корегувати це навантаження, вмикаючи або вимикаючи певну групу споживачів.

Групи споживачів залишаються незмінні, лише змінено період обмеження електропостачання.

У разі раціонального використання електричної енергії споживачами та дотримання Тернопільською областю доведених НЕК «Укренерго» лімітів споживання електричної енергії енергетики намагатимуться відключати тільки основні черги. Але потрібно бути готовими і до застосування додаткових черг при збільшенні обсягу споживання електричної енергії або ж зменшенні дозволеної величини потужності на область.

Час вимкнення та відновлення електропостачання може відрізнятись від заявленого у ГПВ на 10-20 хвилин. Таке відхилення пов’язане із технологічним процесом перемикання між чергами.

Електроенергія може бути відсутня також з інших причин, зокрема через аварії або ремонтні роботи в електромережах.

Енергетики наголошують, що електроенергію потрібно використовувати розсудливо, не вмикати енергоємні прилади одночасно, а користуватись ними лише за потреби та максимально мінімізувати споживання електроенергії з 6:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00.

Важливо пам’ятати, що відразу після вимкнення електроенергії потрібно відключити від мережі усі прилади, які споживають багато електроенергії, і не поспішати їх вмикати у перші хвилини після відновлення електропостачання.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *