Як ремонтують Гаївський міст на об’їзній Тернополя (ФОТО)

Як ремонтують Гаївський міст на об’їзній Тернополя (ФОТО)

На Гаївському шляхопроводі, що на Об’їзній Тернополя, тривають роботи з реконструкції шляхопроводу через залізничну колію.

Про це повідомили у прес-службі Тернопільської міськради.

«На Гаївському мості, фактично, проводиться не реконструкція, а повноцінне будівництво нового шляхопроводу. І я дякую працівникам підрядної організації «Тернопіль мостобуд» за те, що виконують усі роботи сумлінно та згідно із встановленим графіком, – зазначає міський голова Сергій Надал. –  На даний час тут вже повністю влаштовані підпірні колони і розпочалося встановлення балок перекриття, які були виготовлені спеціально для цього мосту».

Зазначається, що до монтажу мостових балок на Гаївському шляхопроводі залучено важку будівельну техніку, завдяки чому виконання робіт тут пришвидшено, і відповідно, буде пришвидшено влаштовування монолітної плити і всієї прогонової будови мосту та, як результат – завершення будівельних робіт згідно із планом.

Міст буде перекритий до 1 вересня 2020 року. На час ремонту для водіїв облаштовано тимчасовий проїзд – від вул. Довженка до вул. Гайової.

Незважаючи на те, що через Гаївський міст проходять міжнародні транспортні коридори, які мають важливе стратегічне значення, усі роботи з реконструкції шляхопроводу фінансуються виключно з бюджету Тернопільської громади.

 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares