Як вибрати подушку під коробку передач?

Основна функція подушки полягає у тому, що вона забезпечує стійкість та поглинає або зменшує вібрації від роботи коробки передач.

В залежності від того, який у вас автомобіль, ви можете підібрати різноманітні конструкції, проте, зазвичай подушка під коробку передач – це проста запчастина, яка складається з металевих частинок, а між ними знаходиться гума. В загальному, ця гума стійка до зношення.

Коли потрібно міняти подушку?

Загалом все залежить від того, наскільки часто ви користуєтеся машиною. В середньому, виробники рекомендують змінювати подушку коробки передач через кожні 100 тисяч кілометрів, проте, на їхню роботу впливає багато факторів, таких, як:

1. Зміна температури;

2. Навантаження;

3. Часте використання;

4. Неакуратний догляд.

Симптоми, які свідчать про поломку подушки під коробку передач

Рекомендується бажано регулярно проходити техогляд, оскільки під час нього можна виявити чи всі деталі працюють злагоджено і так, як має бути. Варто звернути увагу, якщо ви помітили:

• Різноманітні звуки під час їзди, наприклад скрипи або удари. Вони можуть бути і під час зупинки автомобіля;

• Важкість у перемиканні передач;

• Нерівності під час керування автомобілем, наприклад його починає заносити в сторону;

• Відсутність комфорту – машину починає трясти навіть на рівних дорогах

Як підібрати потрібну модель?

Швидко і легко можна оформити подушку під коробку передач на сайті інтернет-магазину e-zipavto.com. Ви зможете переглянути різноманітні моделі від багатьох виробників і підібрати саме те, що підійде для вашої машини. Під товаром є детальна характеристика, а ціни приємно вас здивують. Магазини працюють напряму з постачальниками, тому ціна не буде захмарною і ви зможете чудово поєднати високу якість і доступну ціну. Уся продукція перевірена і буде довго вам служити.

Можна придбати оригінальні деталі – для цього вам варто буде лише назвати марку та модель автомобіля – так ви зекономите багато часу. Якщо вас цікавлять аналоги, то варто знати потрібні розміри, оскільки не всі моделі можуть підійти. Замінники переважно дешевші за оригінальну продукцію, і на цьому ви зможете зекономити до 30% від вартості оригінальних подушок.

Якщо подушка зламалася або дала тріщину, то потрібно замінювати її повністю. Саме тому потрібно акуратно перемикати коробку передач, щоб запчастина працювала довгий час і не ламалася.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares