Як вибрати сучасні вхідні двері? 

Сучасні зовнішні двері справляють сильне враження, завдяки таким рішенням як використання сталі та скла, нестандартні геометричні форми та гладкі профілі. Якщо ви хочете купити сучасні вхідні двері, які повністю видозмінять вхід до вашого будинку, у цій статті ви знайдете корисні підказки.

Як вибрати вхідні двері до будинку чи квартири?

Якісні та надійні вхідні двері – це не забаганка, а необхідна умова комфорту та безпеки. Саме вони оберігають спокійний сон власників житла, їхнє життя та майно, захищають від холоду та шуму. Їхня міцність, здатність протистояти зломщикам безпосередньо впливає на рівень безпеки. При цьому важливий привабливий зовнішній вигляд, адже він свідчить про гарний смак та заможність власника.

Вимоги до вхідних дверей

Крім того, що вона повинна бути виготовлена ​​з механічно міцного матеріалу, двері повинні мати наступні особливості:

  • не менше двох надійних запірних систем, розташованих на відстані 30 см одна від одної
  • вічко, що гарантує панорамний огляд; додаткові поздовжні та поперечні підсилення
  • високий рівень звуко- та теплоізоляції
  • надійне кріплення у вигляді П-подібних клямок або анкерних замків

Естетична складова не менш важлива. В ідеалі обшивка дверей гармонує не тільки з інтер’єром під’їзду, але і з внутрішніми міжкімнатними дверима.

Типи вхідних дверей

Для виготовлення використовуються такі матеріали:

  • Деревина
  • Метал
  • Пластик
  • Сталь

Можна подумати, що міцні металеві двері найкраще підходять для будинків та квартир. Проте в даний час та сама пластик частіше використовується для виготовлення квартирних дверей.

Будь-який надійний виріб повинен мати якісну внутрішню начинку. Внутрішня конструкція складається з секцій, обмежених сталевими ребрами жорсткості із стиснутими між ними ізоляційними матеріалами. Дешевші версії мають ізоляцію із стільникового картону. Це не найкращий вибір – такий виріб легкий та не може забезпечити необхідну звукоізоляцію. До речі, це також застосовно, якщо ви хочете купити бічні вхідні двері, що відкриваються назовні.

Поради щодо вибору вхідних дверей у квартиру

Фахівці рекомендують вибирати двері з необхідним рівнем звукоізоляції за загальновизнаною шкалою, щоб позбавитися шуму. Наповнювачі та ізоляційні матеріали перешкоджають проникненню сторонніх шумів, зберігаючи тепло всередині будинку.

Дизайн та інші важливі функції. Крім перерахованих вище аспектів, вхідні двері в квартиру також слід вибирати, виходячи з її дизайну. Вони задають загальний тон інтер’єру та допомагають підтримувати гарний настрій домовласників під час щоденного використання цього виробу. Зверніть увагу на загальний вигляд та декоративні якості дверей. Слід ретельно підібрати палітру кольорів і фактуру дверного полотна, якщо ви хочете, щоб воно гармоніювало з інтер’єром.

Гарантійне обслуговування

Переконайтеся, що ви маєте гарантію. Це дозволяє вам запросити ремонт дефектів, виявлених під час розпакування, огляду та встановлення продукту безкоштовно. Термін гарантії на дверне полотно, замок та фурнітуру може змінюватись. Дізнайтеся заздалегідь, щоб не було сюрпризів.

Висновок

Вхідні двері завжди були обличчям будинку. Сьогодні основні функції залишилися незмінними, але використання сучасних технологій дозволяє оснастити вхідні конструкції більш надійними елементами. В інтернет-магазині StarDesign ви знайдете широкий асортимент вхідних та міжкімнатних дверей європейської якості від топових брендів, таких як HYGGE, Rodos, STRAJ, Galicia, Тарімус, Вікна Стиль.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *