Залишилися сиротами двоє малих дітей: на війні загинув Іван Мороз з Тернопільщини

Залишилися сиротами двоє малих дітей: на війні загинув Іван Мороз з Тернопільщини

Іван Мороз із села Постолівка Гусятинської громади пішов захищати Україну і нас з вами добровольцем. До останнього воїн був вірний військовій призязі.

Іван загинув у жорстоких боях з російськими окупантами ще 12 січня в районі смт Білогорівка Луганської області. Та лише тепер зміг повернутися у рідне село назавжди. Такі реалії цієї страшної війни.

Молодою вдовою стала дружина, осиротіли без батька двоє неповнолітніх дітей, ніколи більше не обіймуть свого доброго, люблячого сина матір і батько, а брата – рідні сестри… Іван був 1989 року народження.

Про це повідомили у Гусятинській територіальній громаді: 

«Знову страшна звістка прийшла з фронту до Гусятинської громади. Ще 12 січня 2023 року у бою в районі смт Білогорівка Луганської області загинув наш земляк – солдат Мороз Іван, командир 2 відділення 1 аеромобільно – десантного взводу 2 аеромобільно – десантної роти. Але повернутися назавжди у рідне село зміг майже через місяць…

Іван народився 1989 року в селі Постолівка. Він добровольцем пішов захищати Батьківщину від окупантів. 

Щирі співчуття рідним та близьким, нехай Бог допоможе вам пережити страшну втрату. Вічна пам’ять і слава Герою, який захищав Батьківщину та кожного з нас!»

5 та 6 лютого  на території Гусятинської громади оголосили дні жалоби за своїм загиблим Героєм. Вічна пам’ять захиснику України!

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *