Збалансований корм для кішки: загальні продукти

Для кішки не менш важливо слідкувати за калоріями та білками, ніж для людини. Тому господарю треба приділити достатньо уваги цьому питанню. У першу чергу треба розуміти, який він — ідеальний раціон? Ця проблема сьогодні вичерпується досить просто завдяки використанню промислового корму. Він складається з певних продуктів, які разом позитивно впливають на організм тварини. 

Що має обов’язково бути у складі корму? 

Перед покупкою будь-якого харчового товару треба уважно ознайомитися зі складом. Нормальний корм для кішки повинен вміщувати такі важливі для організму інгредієнти: 

  • риба та м’ясо — бажано підбирати не субпродукти, а натуральні речовини;
  • дегідроване м’ясо — це нормальна практика для сухих продуктів;
  • білки тваринного та рослинного походження;
  • вітаміни С, Е як натуральні антиоксиданти;
  • джерела вуглеводів — рис, овес, ячмінь;
  • жири та мінерали, що дозволяють іншим продуктам нормально засвоюватися в організмі.

Так, корм для кошек приносить максимум позитиву. Уникайте у складі кукурудзи чи продуктів з її використанням. Вона зовсім не засвоюється травною системою та може навіть спричинити появлення алергічної реакції. 

Не бажано купувати корми економ-класу, тому що вони не забезпечують достатнього рівня підтримки здоров’я. Наприклад, вони можуть містити не справжнє м’ясо, а лише частину відходів після обробки — шкіру чи пір’я. А це може негативно відбитися на самопочутті тварини. Купуйте лише якісну їжу для вашої кішки.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares