Тут можна зігрітися, зарядити гаджети та випити теплого чаю: на Тернопільщині працюють “Пункти Незламності”.

Тут можна зігрітися, зарядити гаджети та випити теплого чаю: на Тернопільщині працюють “Пункти Незламності”.

Вже другий день поспіль у області організовують місця, де жителі можуть зігрітися, зарядити гаджети та випити теплого чаю під час відключень електроенергії.

В області діє понад 100 пунктів, кожен з яких готовий приймати сотні людей щоденно.Це спеціально облаштовані місця, де можна зігрітися, приготувати теплий чай, підзарядити пристрої, скористатися безкоштовним інтернетом. Вони забезпечені водою, продуктами, медикаментами й речами першої потреби.

Електроенергія подається від встановлених генераторів. Зокрема, від сьогоднішнього ранку на масиві “Дружба” вже понад 100 людей змогли скористатися послугами цього об’єкту.

“Я живу на Дружбі, в нас немає світла. Ми з подругами вирішили прогулятися і побачили один з “Пунктів Незламності”. Тут тепло, ми зігрілися та зарядили телефони. Ми не знаємо, коли увімкнуть світло, тому такі пункти дуже корисні”, – сказала тернополянка Аня.

У пункті незламності є: опалення; вода; світло; мобільний зв’язок;інтернет; живлення для мобільних пристроїв; місце для відпочинку; необхідні речі для мами і дитини; аптечки; біотуалети.Знайти найближчий для себе пункт можна на сайті: https://nezlamnist.gov.ua/

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *