Благодійна місія «Віфлеєм» подарувала дітям свято (ФОТО)

На Миколая вони принесли у сиротинці іграшки, солодощі та корисні речі

Колектив Всеукраїнської благодійної християнської церковної місії «Віфлеєм» 19 грудня завітав з подарунками до вихованців центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Тернопільської обласної державної адміністрації. Благодійники принесли не лише солодощі, іграшки та корисні побутові речі, а й подарували морозильну камеру.

Сьогодні у закладі перебуває 30 дітей віком від 3 до 18 років. Багаторічний керівник центру Володимир Завіша зазначає, у цих дітей є батьки, але вони опинилися у складних життєвих обставинах і їх вилучили з сім’ї.

– Перебування в сім’ї загрожувало їх життю і здоров’ю, батьки не виконували своїх обов’язків, – розповідає пан Володимир. – Допоки діти мешкають у нашому закладі, соціальні служби працюють з батьками, переконують їх змінити свій спосіб життя, не вживати алкоголь, знайти роботу. Якщо це вдається зробити, дітей повертають додому. Якщо ж ситуація не змінюється, органи опіки і піклування звертаються до суду, щодо позбавлення батьківських прав. До вирішення судом цього питання діти перебувають в нас, а далі органи опіки і піклування займаються їх подальшим влаштуванням – влаштуванням у сім’ї, усиновленням.

Володимир Завіша висловлює щиру вдячність благодійникам, які влаштували для вихованців закладу справжнє свято.

– Вони писали листи до Миколая і отримали дуже багато чудових подарунків, – каже Володимир Завіша. – На жаль, більшість з них не мали цього всього у своїх сім’ях. Тому отримавши речі, про які мріяли, навіть плакали. Адже коли дитина погано вдягнена, не має іграшок, не отримує відповідного харчування, вона комплексує поряд зі своїми однолітками, у яких все є, не ходить в школу, інколи схильна до крадіжок. Тому сьогодні наші діти дуже емоційно сприймають це свято. За цим важко спостерігати, адже шкода, що у своїх сім’ях вони не отримали такої турботи, і, на жаль, це не вирішення ситуації загалом. Але сьогодні ці діти щасливі і ми раді, що вони отримали стільки позитивних емоцій.

Благодійна місія «Віфлеєм» опікується центром соціально-психологічної реабілітації дітей постійно. Постачають у заклад одяг, іграшки, солодощі, соки і води, інші продукти харчування, побутові речі. А цього року завдяки благодійнику пану Сергію подарували морозильну камеру.

– Для нас дуже цінна така співпраця, адже наш центр працює протягом всього року, – каже Володимир Завіша. – Одні діти вибувають і поступають інші. Тому для нас дуже цінна співпраця з благодійною місією «Віфлеєм». Дякуємо цьому колективу благодійників за розуміння і постійну підтримку.

Також 19 грудня представники благодійної місії «Віфлеєм» з подарунками навідалися до вихованців Тернопільського обласного комунального дитячого будинку для дітей шкільного віку та підопічних геріатричного відділення у селі Саранчуки Бережанського району.

Якщо ви також хочете допомагати іншим і долучитися до добрих справ Всеукраїнської благодійної християнської церковної місії «Віфлеєм», звертайтеся за тел: (0352) 43-43-03 або (067) 707-32-35. Реквізити місії: код: 24628594, к/р 26003018586201 в Тернопільській філії  АТ «Альфа-Банк», МФО 300346; м. Тернопіль, вул Качали,5.

Юлія Томчишин

журналіст, "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares