Для податкової знижки тернополяни найчастіше декларують витрати на навчання

Для податкової знижки тернополяни найчастіше декларують витрати на навчання

Одним із випадків, коли людина може добровільно задекларувати свої доходи, є можливість скористатися податковою знижкою. Так можна повернути частину сплаченого податку на доходи фізичних осіб у минулому році. Податковим кодексом України затверджений перелік витрат, що дає право на такий податковий кешбек, пункт 166.3 статті 166. Серед найпоширеніших – оплата навчання, страхування життя, відсотки за іпотечним кредитом тощо.

З початку цього року 384 жителі нашого краю подали декларації про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки. Вони задекларували 7,5 млн грн витрат.

Більшість декларантів подали декларації на отримання податкової знижки в зв’язку з понесеними витратами на навчання. Таких є 323 (84,1%) наших краян.

Сплата страхових внесків за договорами довгострокового страхування життя дала підстави для подання декларацій 49 (12,7%) жителям області.

Ще 4 оплачували відсотки за іпотечними кредитами, 3 витрачались на пожертвування, стільки ж – на сплату видатків на будівництво (придбання) доступного житла. Витрати у зв’язку з переобладнанням транспортних засобів задекларували двоє тернополян. 

За наслідками перерахунків цим декларантам нараховано до повернення 1,3 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

Відділ пресслужби Головного управління ДПС у Тернопільській області.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares