На щиті повертається додому навіки воїн Руслан Осадца з Тернопільщини

На щиті повертається додому навіки воїн Руслан Осадца з Тернопільщини

Руслан Осадца із села Нагірянка Чортківського району був простим  сільським чоловіком. Працьовитий, добрий, щирий… Війна змусила Руслана взяти до рук зброю. Він захищав Україну у гарячих точках більше року. 

Руслан Осадца загинув 21 червня під час ведення бойових дій у Запорізькій області. Захисникові було 45 років.

«Знову сумна звістка сколихнула Нагірянську громаду про загибель нашого Героя, жителя селища Нагірянка, Осадца Руслана Ігоровича, 06.09.1978 р.н. Мужній воїн був мобілізований до лав ЗСУ 18.05.2023 року. 

Загинув Руслан Ігорович 21 червня 2024 року під час ведення бойових дій поблизу н.п. Мала Токмачка Пологівського району Запорізької області. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Світла та вічна пам’ять про Руслана житиме в наших серцях вічно!» – повідомили у Нагірянській громаді. 

25 червня Нагірянська громада зустрічатиме свого Героя.  

О 13.00 год. – відбудеться зустріч воїна біля катедрального Собору Верховних Апостолів Петра і Павла (м. Чортків).

 «Прохання 25.06.2024р. (вівторок) до небайдужих жителів громади орієнтовно 13:20 створити живий коридор с. Ягільниця та 13:30 селище Нагірянка. 20.00 год. – парастас у родинному домі у Нагірянці. 26 червня, у середу, о 10.00 годині відбудеться похорон воїна у  селищі Нагірянка (Хом’яківка)», – оприлюднили на сторінці громади. 

Вічна пам’ять Герою! Дякуємо за Україну!

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *