На Тернопільщині працює моніторингова група МОЗ

На Тернопільщині працює моніторингова група МОЗ

Моніторингова група МОЗ України активно працює у ці дні на теренах Тернопільщини.

Зокрема, протягом 18-19-го жовтня, моніторингові візити відбуваються з метою оцінки заходів щодо реалізації Дорожньої карти з впровадження вакцини від COVID-19 і проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні.

Як зазначили в Тернопільській облдержадміністрації, в складі моніторингової групи з проведення моніторингового візиту, окрім провідних фахівців МОЗ України, є представники Представництва Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Представництва Центру США з контролю та профілактики захворювань та інших партнерів, залучених до процесу організації, підготовки та впровадження кампанії з вакцинації проти коронавірусної хвороби.

Моніторингова група здійснює збір та аналіз інформації про стан впровадження кампанії з вакцинації. Зокрема, представники побували у Центрах вакцинації населення, а також у тимчасовому пункті вакцинації розгорнутому у ТНМУ ім. І.Я. Горбачевського, де мали змогу зробити щеплення студенти вишу.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares