Голова Тернопільської ОДА зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні

Голова Тернопільської ОДА зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні

Голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс. 

 Візит Мелінди Сіммонс до нашої області є значущим, адже Тернопільщина демонструє високі показники у питанні децентралізації. Розпорядженням Кабміну в області є 55 адміністративних центрів та затверджено території відповідних територіальних громад.

«Ми забезпечили координацію передачі у комунальну власність територіальних громад усіх об’єктів спільної власності. Станом на жовтень 2021 року прийнято рішення територіальними громадами області щодо надання згоди про прийняття на баланс 1542 об’єктів (99,5%)

 Утворені територіальні громади в цілому показують стійкі фінансові показники. Власні надходження загального фонду бюджетів громад Тернопільщини за 6 місяців 2021 року (у порівнянні з аналогічним періодом 2020) збільшилася на 24,2%. Середнє значення доходів у розрахунку на 1 мешканця громади по області склало 1630 грн на особу і у 19 громад цей показник вище середнього», – розповів Володимир Труш.

Для реалізації повноважень громад впродовж 2020-2021 років в області створено 9 ЦНАПів, закуплено 1 мобільний ЦНАП, 4 ЦНАПи області забезпечено станціями з виготовлення паспортних документів та  6 ЦНАПів – станціями із реєстрації транспортних засобів.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares