У Тернопільській ОДА зустрілися із Послами країн G7 та Послом Європейського Союзу в Україні

У Тернопільській ОДА зустрілися із Послами країн G7 та Послом Європейського Союзу в Україні


Голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш зустрівся із Послами країн G7 та Послом Європейського Союзу в Україні.
«Перш за все хочу висловити подяку групі Послів G7, Надзвичайному і Повноважному Послу Європейського Союзу в Україні за підтримку у проведенні внутрішніх політичних та економічних реформ в нашій державі. Пріоритети, які визначено лідерами держав G7, наскрізно проходять через політику, яку реалізовуємо на Тернопільщині. Боротьба із пандемією, пожвавлення економіки, забезпечення майбутнє процвітання, відстоюючи вільну і справедливу торгівлю – ключові напрямки у нашій роботі», – зазначив Володимир Труш.
Із запровадженням земельної реформи в області здійснювались заходи із встановлення реальних власників землі, які будуть працювати для забезпечення продовольчої безпеки держави та наповнення бюджетів всіх рівнів, і не в останню чергу, фінансового добробуту кожної сім’ї.
Відтак, в області функціонує 1386 фермерських господарств в постійному користуванні, яких перебуває 7,3 тис. га земель, в приватній власності – 3 тисячі гектарів, в тимчасовому користуванні – на правах оренди – 67 тисяч гектарів земель.
«Органи місцевого самоврядування, комунальні установи, громадські організації області успішно співпрацюють з фондами підтримки розвитку країн G7. Протягом останніх років значну підтримку реформи децентралізації та громад здійснюють програми U-LEAD з Європою та програма USAID DOBRE, які мають свої регіональні офіси в Тернополі. Чортківська районна лікарня та Кременецька районні лікарні отримали кошти (5 млн 334 тис грн) від програми Кусаноне, що підтримується Урядом Японії на розвиток власної інфраструктури», – підкреслив Володимир Труш.
Як додав очільник області, ця зустріч була особливою і в тому контексті, що дві Амбасадорки мають українське походження. Родина Амбасадорки Великобританії Мелінди Сіммонс – із Харкова. А от Амбасадорки Канади Лариса Галадза – із села Білокриниця на Підгаєччині.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares