На Тернопільщині працюють іноземці з 21 країни

На Тернопільщині працюють іноземці з 21 країни

У 2022 році у Тернопільському обласному центрі зайнятості було видано, продовжено термін дії чи внесено зміни до 49 дозволів на застосування праці іноземних громадян.

Найбільше дозволів на працевлаштування в Україні отримали громадяни США, Вірменії, Туреччини, Бельгії, Ізраїлю та Польщі.

В області більшість іноземців працює у переробній промисловості (35%), сільському господарстві (19%), оптовій (роздрібній) торгівлі (14%), у сферах інформацій і телекомунікацій та охорони здоров’я і надання соціальної допомоги (по 7%) та надання інших послуг (18%).

Загалом у 2022 році на Тернопільщині 60 роботодавців використовували працю 83 іноземців із 21 країни, зокрема, Польщі, Турецької Республіки, Німеччини, Таїланду, Вірменії, Узбекистану, Бельгії, Чехії, Руанди, Данії, США, Швейцарії, Литви, Франції, Китаю, Болгарії, Білорусі, Грузії, Італії, Нідерландів та Ізраїлю.

Майже дві третини іноземців, які офіційно трудяться на теренах області, обіймають керівні посади та належать до категорії «засновники та/або учасники, а також бенефіціари (контролери) юридичної особи, створеної в Україні».

За більш детальною інформацією щодо працевлаштування іноземців зверніться у відділ рекрутингу управління реалізації політики зайнятості Тернопільського ОЦЗ («гаряча» телефонна лінія (0352) 22-02-01) або в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) чи https://web.telegram.org/z/#5134509646

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *