На Тернопільщині скутеристка в’їхала у пліт, а велосипедиста збила «Тойота»

На Тернопільщині скутеристка в’їхала у пліт, а велосипедиста збила «Тойота»

За останню добу на Тернопільщині найбільше викликів швидкої було до пацієнтів із хронічними, особливо серцево-судинними недугами, на нещасні випадки й алкогольні інтоксикації із судомними нападами. Також побільшало викликів на ДТП.

Так, 16 вересня районна бригада швидкої виїжджала у с. Колодне на Збаражчині. 15-річна скутеристка не впоралась із керуванням та в’їхала у пліт. Зі струсом головного мозку та політравмою потерпілу, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у райлікарню.

Швидка виїжджала на вул. Об’їзну в Тернополі, до 18-річного пацієнта. Велосипедиста на дорозі збило авто «Тойота». Із вивихом лівої ключиці потерпілого, після наданої медичної допомоги, доставлено у травмопункт.

Бригада швидкої виїжджала на вул. Живова в обласному центрі, до п’яної 31-річної пацієнтки. Зі слів жінки, після вживання алкоголю вона йшла вулицею і впала. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, у стані алкогольного сп’яніння потерпілу, після наданої медичної допомоги, доставлено в травмопункт.

Загалом за 16 вересня  медики швидкої по Тернопільській області обслужили 351 виклик до пацієнтів, здійснили 139 госпіталізацій; з них у Тернополі обслужено  140 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 45 пацієнтів, повідомив Михайло Джус, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares