На Тернопільщині знову побільшало виїздів швидкої до хворих на Covid-19

На Тернопільщині знову побільшало виїздів швидкої до хворих на Covid-19

На Тернопільщині 1 грудня побільшало виїздів до ковідних хворих, зросла кількість викликів до пацієнтів із хронічними недугами, на алкогольні інтоксикації, ГРВІ, різні нещасні випадки та ДТП.

Так, бригада швидкої виїжджала на вул. Шептицького в обласному центрі, на місце аварії. 23-річну жінку на пішохідному переході збило авто «Ніссан». Із закритою черепно-мозковою травмою, підозрою на струс головного мозку, забоєм тазу потерпілу, після наданої медичної допомоги, доставлено у травмопункт.

Бригада швидкої виїжджала на вул. Бережанську в Тернополі, на місце ДТП. На 59-річного чоловіка біля бару «Едем» наїхало авто. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, відкритим переломом носа, множинними саднами голови потерпілого, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

Загалом за минулу добу медики швидкої Тернопільської області обслужили 341 виклик до пацієнтів, здійснили 141 госпіталізацію; з них у Тернополі обслужено  143 виклики швидкої допомоги, госпіталізовано 55 пацієнтів, повідомив Михайло Джус, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *