Тернопіль може стати транспортним хабом завдяки новій об’їзній дорозі

Тернопіль може стати транспортним хабом завдяки новій об’їзній дорозі

У Тернополі реалізовують один з наймасштабніших за останні 20 років інфраструктурних проєктів з капітального ремонту об’їзної.

Голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш пояснив важливість ремонту об’їзної для комфорту мешканців Тернополя і з точки зору економічних перспектив всієї області.

«Дорогу М-30 Стрий – Ізварине називають Дорогою єдності. Справді, вона має стратегічне, як політичне, так і економічне значення для всієї України. Нова об’їзна Тернополя це частина траси, що фактично з’єднує Україну. Вона має величезне значення для Тернопільщини. По-перше, зменшує навантаження великогабаритного транзитного транспорту на тернопільські дороги. По-друге, Тернопіль має всі шанси стати транспортним хабом та логістичним центром. Це позитивно вплине на розвиток області», – сказав Володимир Труш.

Тернопільська об’їзна є частиною найдовшої в Україні міжнародної траси – М-30 Дорога Єдності. Траса сполучає Львівську і Луганську області й має загальну протяжність близько 1400 км. Це проєкт президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *