На війні загинув командир мотопіхотного відділення Андрій Прокопчук з Тернопільщини

На війні загинув командир мотопіхотного відділення Андрій Прокопчук з Тернопільщини

Вкотре сумна звістка сколихнула Шумську громаду. У жорстоких боях з російськими окупантами на Донеччині загинув житель села Андрушівка молодший сержант Андрій Прокопчук. Він служив командиром мотопіхотного відділення у військовій частині А4267. Українському захиснику було лише 36 років. 

Про це повідомив голова Шумської громади Вадим Боярський.

«Трагічна звістка сколихнула усю громаду. 27 листопада, під час бою з військовими формуваннями російської федерації, внаслідок отриманих поранень, на Донеччині загинув молодший сержант Прокопчук Андрій Анатолійович, 1986 року народження, житель села Андрушівка. Служив командиром мотопіхотного відділення мотопіхотного взводу мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону у військовій частині А4267.

Загибель Андрія стала тяжкою втратою для його родини та друзів. Він любив життя, був веселим, товариським, ніколи не відмовляв у допомозі друзям та знайомим. Постійно був усміхнений, любив пожартувати і завжди йшов до своєї мети.

Вічна пам’ять Герою! Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та бойовим побратимам Андрія!» – написав Вадим Боярський. 

Про зустріч тіла загиблого Героя та чин поховання буде повідомлено згодом.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *