Найбільше інвестицій на Тернопільщині спрямовують у будівництво й сільське, лісове та рибне господарства

Найбільше інвестицій на Тернопільщині спрямовують у будівництво й сільське, лісове та рибне господарства

У січні-вересні 2021 року підприємствами та організаціями Тернопільщини за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 5326,8 млн грн капітальних інвестицій, що у порівнянних цінах на 20,2% більше від обсягу січня-вересня 2020-го. 

Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 39,8% загального обсягу інвестицій.

Частка коштів населення на будівництво житла становила 27,4%, коштів державного та місцевих бюджетів – 14,2%, кредитів банків та інших позик – 13,2% капітальних інвестицій.

За видами економічної діяльності найбільше капітальних інвестицій було спрямовано у будівництво (34,4% до загального обсягу), сільське, лісове та рибне господарство (23,4%) і промисловість (22,6%). 

У житловому будівництві освоєно 1653,5 млн грн капітальних інвестицій, що на 66,8% більше, ніж у січні-вересні 2020 року. Питома вага інвестицій у житлові будівлі становила 31,1% до загального обсягу. Про це повідомляє Головне управління статистики у Тернопільській області.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *