Не вагаючись, пішов захищати Україну: на Тернопільщині попрощалися з воїном Ігорем Ліщиною

Не вагаючись, пішов захищати Україну: на Тернопільщині попрощалися з воїном Ігорем Ліщиною

Ігор Ярославович Ліщина із Копичинець був доброю, товариською, відповідальною і щирою людиною. І безстрашним бійцем – кажуть побратими. Коли почалася повномасштабна війна, Ігор, не вагаючись, пішов захищати Україну.

Ігор загинув у жорстоких боях з російськими окупантами під час виконання бойового завдання в районі Горлівки на Донеччині. 6 жовтня Герою виповнилося лише 42 роки. У невтішному горі залишилася мама Оксана, овдовіла дружина Ірина, ніколи більше не обійме свого люблячого тата донечка Ліза.

27 листопада Копичинецька громада попрощалась із Героєм. Рідні, друзі, побратими, жителі містечка прийшли віддати шану мужньому воїну.  

   «Коли почалася війна росії з Україною, Ліщина Ігор Ярославович, не вагаючись, став до лав Збройних Сил України на захист своєї родини та Батьківщини. Це була добра, товариська, життєрадісна людина, готова в будь-яку хвилину прийти на допомогу, надійний друг, побратим. 

З великою скорботою уся громада розділяє біль втрати. Проклята війна забирає досвідчених і безстрашних воїнів, котрі мужньо відстоювали в бою до останнього подиху кожен клаптик рідної землі, забирає чоловіків, яким би жити, розбудовувати свій рідний край, ростити дітей та насолоджуватися життям. Світла пам’ять і вічна шана Герою», – щирі слова співчуття висловили у Копичинецькій громаді.

Вічна пам’ять, Герою! Дякуємо за Україну! 

Фото: Перший відділ Чортківського РТЦК та СП.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *