Податковою міліцією Тернопільщини торік відшкодовано збитків державі понад 16 млн грн

Податковою міліцією Тернопільщини торік відшкодовано збитків державі понад 16 млн грн

Упродовж 2020 року податковою міліцією ГУ ДФС у Тернопільській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури завершено розслідування 4 кримінальних проваджень за фактами умисного ухилення від сплати податків, у ході розслідування яких до бюджету надійшло понад 16 мільйонів гривень.
Зокрема, викрито службових осіб двох виробничих підприємств та торгівельного підприємства, які безпідставно занижували доходи та незаконно формували витрати, у тому числі без підтверджуючих документів. Їх дії спричинили ненадходження до бюджету податку на прибуток та податку на додану вартість на загальну суму 8,8 млн гривень.
Також викрито фізичну особу – підприємця, який, здійснюючи торгівлю водопровідним і опалювальним устаткуванням, приховував від оподаткування реальні обсяги доходів. У результаті цього до бюджету не сплачено 2,9 млн гривень.
У ході досудового слідства вказані особи повністю відшкодували завдані державі збитки, а також сплатили 4,6 млн грн штрафних та фінансових санкцій і пені. В зв’язку з цим судами прийняті рішення про їх звільнення від кримінальної відповідальності, повідомляє Головне управління ДФС у Тернопільській області.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares