Садимо озимий часник: як підготувати землю

Садимо озимий часник: як підготувати землю

В кінці вересня багато городників приступають до висаджування озимого часнику. Щоб отримати гарний врожай, потрібно ретельно підготувати ділянку для цього
Знезаражуємо від збудників хвороб
В ґрунті можуть перебувати шкідливі мікроорганізми, які не дозволять виростити багатий урожай. Тому варто знезаразити ділянку. Для цього вам знадобиться розчин 1% мідного купоросу. На один квадратний метр землі потрібно використовувати п’ять літрів засобу. Полийте ґрунт, після чого накрийте його поліетиленом. Через п’ять днів зніміть покривний матеріал. Якщо варіант з мідним купоросом з якоїсь причини вам не підходить, розведіть спеціальний розчин на основі марганцівки. У ємність, наповнену 10 літрами води, киньте пару кристалів. Рідина повинна забарвитися в яскраво-рожевий колір.
Удобрюємо грунт
На один квадратний метр знадобиться: п’ять кілограмів перегною, 25 грамів калійної солі, а також 30 грамів подвійного суперфосфату. Отриману суміш розсипте по грядках, а потім перекопайте ґрунт приблизно на три багнети лопати. У погожий день полийте ґрунт, накрийте його плівкою і залиште на два тижні. Таким чином поживні речовини швидше досягнуть нижніх шарів ґрунту. Удобрити грядки можна і природним шляхом. Для цього засійте ряди гірчиці, вівса і гороху на відстані 30 сантиметрів один від одного. Коли прийде час, помістіть зубчики озимого часнику між сидератами.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *