Що продають підприємства Тернопільщини?

Що продають підприємства Тернопільщини?

Підприємствами Тернопільщини за січень-жовтень цього року реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 14660,1 млн грн, у тому числі за межі країни – на 1839,8 млн грн (12,5 відсотків).

У структурі реалізації 69,7 відсотків становила продукція підприємств переробної промисловості, 25,8 – постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, 3,4 – – добувної промисловості та розроблення кар’єрів, 1,1 – водопостачання; каналізації, поводження з відходами. Про це повідомили в Головному управлінні статистики у Тернопільській області.

Половину обсягу продукції переробної промисловості реалізовано підприємствами з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів.

Маючи досить різноманітну інфраструктуру виробництва, індустрія нашого регіону відзначається домінуванням споживчих товарів короткострокового використання та товарів проміжного споживання, частка яких у обсязі реалізованої продукції за основними промисловими групами становить, відповідно, 37,6 та 28,0 відсотків.

Реалізація промислової продукції на одну особу в січні-жовтні склала 13798,3 грн (у січні-жовтні 2016 року – 11151,7 грн).

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *