Сиротами залишилися двоє маленьких діток: на Тернопільщині попрощалися з воїном Сергієм Петровським

Сиротами залишилися двоє маленьких діток: на Тернопільщині попрощалися з воїном Сергієм Петровським

 Тернопільщина втратила ще одного захисника України. Патрульний прикордонної служби «Харків» Сергій Петровський загинув 20 червня внаслідок вогнепального поранення, несумісного з життям. 1 серпня йому мало б виповнитися 37 років. Коли розпочалася повномасштабна війна, Сергій був на заробітках у Польщі. Однак повернувся і вже у березні пішов на фронт добровольцем захищати Україну і нас з вами. 

На жаль, не дочекалася з війни сина згорьована мама, залишилася вдовою молода дружина. Ніколи вже не обіймуть тата діти: трирічний синочок Мойсей та семирічна Анастасійка. Їх усіх Сергій любив понад усе, заради них боронив Україну від ворога.   

“Герої вмирають, але пам’ять про них – це ті зерна, які проростатимуть в новому поколінні…», – написали на сторінці Лановецької міської ради. 

Тіло загиблого воїна вчора зустріли у Ланівцях. А сьогодні Героя провели в останню дорогу, на вічний спочинок у його рідному селі Вишгородок. Попрощатися із солдатом прийшли сотні людей: земляки, рідні, односельці, побратими… Поховали воїна поруч з могилою батька. Тепер чоловіки оберігатимуть своїх рідних з небес…

Вічна пам’ять і безмежна слава Герою!   

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *