Тернопільський лижник привіз додому повний комплект нагород

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України (Львівська область, село Яворів) впродовж трьох днів тривав Кубок України з лижних перегонів серед спортсменів з порушенням слуху.
Від Тернопільського центру та ДЮСШІ «Інваспорт» змагався титулований тернополянин, заслужений майстер спорту України Андрій Андріїшин, який здобув на цьому турнірі повний комплект медалей. Так, у гонці класичним стилем з масовим стартом на дистанції 10 км Андрій Андріїшин завоював золоту нагороду, в індивідуальному спринті вільним стилем на 1,4 км виборов «срібло», а у гонці вільним стилем з інтервальним стартом 8 км отримав бронзову медаль. Тренер спортсмена, заслужений працівник з фізичної культури та спорту України, заслужений тренер України Віктор Федорчук.