Тернополянка отримала серйозне поранення: медики «швидкої» вчасно надали допомогу 

Тернополянка отримала серйозне поранення: медики «швидкої» вчасно надали допомогу 

25 жовтня медики швидкої допомоги Тернопільщини здійснили 320 виїздів до пацієнтів, 87 із них госпіталізували; у Тернополі здійснено 138 викликів, госпіталізовано 31 пацієнта.

Минулої доби медики швидкої виїжджали на аритмії й тахікардії, передінсультні та передінфарктні стани, побутові травми та гострі порушення психіки. Уже традиційно було багато виїздів до пацієнтів з ознаками ковіду, підвищеною температурою, поганим самопочуттям та двосторонньою вірусною пневмонією. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих, на різні критичні стани й нещасні випадки. Почастішали виклики до пацієнтів після побиття та в стані сильної алкогольної інтоксикації. І побільшало викликів на отруєння чадним газом.

Так, о 8.35 районна бригада швидкої виїжджала у с. Росохач Чортківського району, де надавала допомогу літній парі, яка отруїлася чадним газом. 86-річний чоловік та його 79-річна дружина, відчувши, що непритомніють, вийшли на веранду власного будинку й там очікували на швидку. Медики швидкої констатували у подружжя отруєння чадним газом. Після оперативно наданої допомоги обох пацієнтів шпиталізували у Чортківську райлікарню.

Медики швидкої відвернули суїцидальну спробу. Так, о 15.10 бригада швидкої виїжджала на вул. Пушкіна у Тернополі, де надавала психологічну допомогу 37-річному пацієнтові, вмовивши не стрибати з вікна. Після невдалої спроби суїциду чоловіка шпиталізували у наркодиспансер.

О 20.40 швидка виїжджала на вул. Карпенка, де надавала допомогу 35-річній жінці із сильною кровотечею. За нез’ясованих обставин пацієнтка отримала різано-колоту рану черевної порожнини живота. Після оперативно наданої допомоги пацієнтку шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

Не обійшлося й без смертельного ДТП. Так, о 19.26 районна бригада швидкої виїжджала на трасу біля с. Городок Заліщицького району, де уже не змогла надати допомогу 34-річному пацієнтові. Чоловік, не впоравшись із керуванням авто, врізався в огорожу й отримав травми, не сумісні з життям. Медики швидкої констатували біологічну смерть до прибуття бригади швидкої допомоги.

Михайло ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

 

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares