TheSketch – Кращий Барбершоп в Києві

TheSketch - Кращий Барбершоп в Києві

TheSketch – Кращий Барбершоп в Києві

Барбершоп – це не просто перукарня для чоловіків, це місце, де можна відпочити душею, розслабитися, побувати в істинно чоловічій компанії. Тут всі майстри чоловіки, жінки не обслуговуються. Барбершоп є салоном краси, але тільки в суворому чоловічому виконанні. Ніякого сюсюкання і порожніх балачок: все суворо по справі, грунтовно, по-чоловічому.

Барбершоп можна без перебільшення назвати окремою чоловічий культурою. Майстри живуть своєю роботою. Чоловічі перукарі не просто стрижуть волосся і рівняють бороду, вони створюють образ. Клієнту допоможуть перетворити зовнішність в повній відповідності з його побажаннями.

Цікаво! Ці майстри сміливо висловлюють власну неупереджену думку про вашу зовнішність. Даються поради, дотримуючись яких можна виправити ситуацію.

Догляд за собою – це дуже складний процес. Рекомендації професійних майстрів стануть корисними як для новачків, так і для досвідчених модників зі стажем.

Тут вас не просто підстрижуть і поголять. Вам допоможуть знайти власний оригінальний образ, look, який додасть мужності і сили. Жінки звертають на зовнішність чоловіка, борода і зачіска грають далеко не останню роль в оцінці образу. Квіфф, Фейд і інші стрижки роблять чоловіка стильним, красивим і сексуальним.

Які послуги надають в барбершопе?

Барбери прагнуть завоювати довіру кожного клієнта, щоб перевести його з розряду відвідувача в ранг постійного клієнта. Майстер знаходить підхід до кожного клієнта, намагається встановити приятельські стосунки. Майстер знає своїх постійних відвідувачів в обличчя, допоможе підібрати зачіску і образ до необхідної ситуації.

Послуги:

  1. Чоловіча стрижка з застосуванням стайлінгу і укладки. Клієнта проконсультують щодо подальшого догляду за волоссям.
  2. Гоління небезпечною бритвою.
  3. Стрижка під машинку.
  4. Стрижка бороди із застосуванням триммера і небезпечної бритви.
  5. Дитяча стрижка.
  6. Моделювання бороди, вусів і брів.

Барбершоп – це не конвеєр, на якому намагаються підстригти якомога більше клієнтів за зміну. Тут працюють з душею, повітря просочене атмосферою брутальності, мужності, дерева, шкіри і віскі. Саме такі правила роботи барбершопа theSketch в Києві.

Ці хлопці враховують найдрібніші деталі: особливості волосся клієнта, форму обличчя, жирність шкіри. Можуть дати корисну пораду: наприклад, який засіб для догляду за бородою підійде саме вам.

Елітний барбершоп – це недешеве задоволення. Але воно коштує цих грошей. Відвідавши одного разу справжній барбершоп theSketch, ви вже не зможете стригтися вдома або ходити в звичайні перукарні. Ціна виправдана використанням професійних інструментів, засобів для догляду за волоссям. Стрижки стильні і складні, а майстри – професіонали, регулярно «прокачують скілл» на курсах підвищення кваліфікації.

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares