У Теребовлі завершується будівництво казарм покращеного планування для 375 контрактників-артилеристів

У Теребовлі завершується будівництво казарм покращеного планування для 375 контрактників-артилеристів

На Тернопільщині, у райцентрі Теребовля, на фінішній прямій будівництво казарм покращеного планування для військовослужбовців служби за контрактом окремої артилерійської бригади оперативного командування «Захід». Загалом у цьому місті зводять три житлові споруди.

Як повідомив заступник начальника управління – головний інженер Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління полковник Василь Стеців, у казармах покращеного планування невдовзі проживатимуть 375 військовослужбовців. «Зовнішні роботи на фасаді уже практично завершено. Триває облаштування всередині приміщення, так звані внутрішні оздоблювальні роботи – сантехнічні та електромонтажні. Після цього слід завезти меблі та здійснити благоустрій території», – зазначив Василь Стеців.

Очікується, що завершальний етап будівництва казарм у Теребовлі триватиме півтора-два місяця і після цього житло можна буде вводити в експлуатацію. Загалом на спорудження трьох двоповерхових будівель у Теребовлі із державного бюджету було виділено майже 44 мільйони гривень.

Василь ЛАБАЙ, спеціальний кореспондент Інформагентства Міноборони (фото автора).


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares