Як вибрати вінілову підлогу для ванної кімнати?

Розкішна за своїми якостями вінілова підлога – це надійний та привабливий варіант для будь-якої кімнати у вашому будинку, але він особливо ефективний у приміщеннях, де вода має тенденцію розбризкуватись.

Стійкий до ковзання, практичний та стильний водонепроникний вініл ідеально підходить для оснащення ванної та туалетної кімнати.

Переваги вінілової підлоги 

Вініл простий в установці, простий у догляді, довговічний/100% водонепроникний та доступний у багатьох привабливих кольорах та стилях.

Простота встановлення

Однією з основних переваг вінілових покриттів є те, що ви можете насолоджуватися новою підлогою вже через день. Вініловий матеріал легко ріжеться за допомогою простих інструментів, а покриття для підлоги швидко монтується. Ви можете зробити це своїми руками або найняти спеціаліста з покриття для підлоги. Вартість установки також є дуже доступною в порівнянні з іншими типами установки, для яких потрібні цвяхи або клей.

Простота обслуговування

Вініл дуже простий у обслуговуванні. З якісним прибиранням ваша вінілова підлога у ванній кімнаті буде виглядати так само, як у перший день, рік за роком.

Міцний та 100% водонепроникний

Сучасні вінілові підлоги виготовляються з використанням технології, яка забезпечує пружну, 100% водонепроникну поверхню та серцевину, тому рідина ніколи не проникає у матеріал. Просто не забувайте дотримуватися рекомендацій виробника, і все буде готове.

Різноманітність кольорів та реалістичні текстури

Сучасний вініл буває різних кольорів. А завдяки новій технології поверхня може виглядати та відчуватися як дерево, камінь чи керамічна плитка.

Як вибрати вінілову підлогу для ванної кімнати? 

Коли ви робите покупки, корисно знати різницю між типами серцевини WPC (деревно-пластиковий композит) та SPC (камнепластиковий композит).

WPC більш м’який на дотик і зменшує звук кроків, але також більш сприйнятливий до подряпин та вм’ятини. SPC зазвичай тонше і дорожче, ніж WPC, і відомий своєю кращою міцністю.

Основи підкладки

Підкладка працює як пароізоляція, яка забезпечує звукоізоляцію та додаткову амортизацію. До кожної вінілової дошки та плитки додається підкладка. Завжди використовуйте систему підкладки, яка йде в комплекті з брендом, який ви вибрали. Точно дотримуйтесь інструкцій виробника, щоб не втратити гарантію.

У виробників вінілових підлогових покриттів є покрокові інструкції та рекомендації щодо оптимального укладання. Вас цікавить додаткова підкладка для додаткового захисту? Це залежатиме від продукту та від того, хто його виробляє. Саме тому важливо читати інструкції виробника.

Вінілова плитка чи дошка, що вибрати?

Вибір між плиткою та дошкою – справа смаку. Вони побудовані однаково, але мають різні розміри та унікальний зовнішній вигляд. LVT часто нагадує камінь та плитку, тоді як LVP зазвичай виглядає як листяна деревина. Обидва можуть бути чудовим вибором для вашої ванної кімнати.

Візуалізуйте ванну кімнату, потім замовте вініл

Сфотографуйте свою ванну кімнату та завантажте її у візуалізатор підлогових покриттів. Це допоможе вам швидше підібрати ідеальний малюнок та колір.

Онлайн-візуалізатори можна знайти у Інтернеті, і можете побачити, як буде виглядати ваша нова ванна кімната.

Перш ніж взятися за будь-який продукт, протестуйте його на продуктивність. Замовте зразки та переконайтеся самі, як працює кожен із них. Досліджуйте товщину, шар зносу та систему блокування.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *