Який унітаз обрати – звичайний або інсталяцію?

Перш ніж зробити вибір на користь звичайного приставного унітазу або підвісної інсталяції, потрібно розібрати з особливостями конструкції в обох випадках. Це важливо, тому що обидва варіанти мають свої переваги, і це обов’язково необхідно враховувати.

Коли можна встановити унітаз

Установка стандартного унітазу – це найпоширеніший вибір більшості покупців. З процесом встановлення впорається будь-який сантехнік, так само як і з ремонтом. А за необхідності провести маніпуляції можна самостійно. Але не лише простота змушує вибрати звичайний унітаз, у деяких випадках це єдиний вихід. Справа в тому, що часто стіни санвузла зібрані з матеріалів, на які неможливе монтаж важкої конструкції інсталяції.

Унітаз-компакт Cersanit Eko Е021 підлоговий сидіння поліпропілен (K07-148)Унітаз Grohe Cube Ceramic без обідка з сидінням SoftClose + інсталяція Grohe Rapid SL (39244CB0)

Установка інсталяції

На даний момент інсталяція для унітазу тільки набирає популярності, все більше людей вибирає цю конструкцію для свого будинку. Щоправда, кілька років тому найбільше шансів зустріти інсталяцію було у громадському місці. Але саме завдяки цьому покупці змогли оцінити її переваги:

  • краса – навіть у ванній кімнаті та санвузлі має бути красиво, а інсталяція виглядає набагато акуратніше порівняно зі звичайним унітазом;
  • економія простору – при необхідності інсталяцію можна встановити навіть у кути кімнати і якщо місця немає зовсім, то ця конструкція стане найкращим вибором;
  • зручність використання та догляду – інсталяцію просто мити і навіть підлогу навколо неї теж набагато простіше вимити порівняно зі стандартним унітазом.

Звичайно, ніхто не говорить про те, що інсталяція взагалі не має недоліків, але людина, яка вибрала для себе цю конструкцію, завжди знає, на що йде.

Так, установка інсталяції вимагає від сантехніка більше знань та навичок, те саме стосується й обслуговування. Але в результаті ви отримуєте гарну та зручну конструкцію. Крім того, навіть ці обмеження потребують більш детального розгляду. Насамперед вартість та складність установки. Справа в тому, що конструкція має більше окремих деталей, що саме по собі говорить про трудомісткий процес монтажу.

З ремонтом все теж не так однозначно. З одного боку, він дорожчий, довший і складніший, а з іншого, інсталяція – міцніша і надійніша конструкція в порівнянні зі звичайним унітазом і частий ремонт їй не потрібен. Швидше в цьому випадку йтиметься про необхідність технічного обслуговування та дбайливого використання, але це правило поширюється на використання будь-якого обладнання в будинку.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares