Юна спортсменка з Хоросткова здобула золото на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики

Юна спортсменка з Хоросткова здобула золото на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики

З 10 по 17 серпня збірна команда України приймала участь в Чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 та до 17 років, який проходив в польському місті Рашин. У складі збірної була спортсменка з Хоросткова Чортківського району Аліна Дадерко (тренер Ярослав Ваверчак). 

Вона змагалась з дівчатами у віковій групі до 15 років у категорії до 55 кілограмів. Юна хоростківчанка продемонструвала неймовірний виступ і отримала блискучий результат  – три медалі континентальної першості: золото в ривку, срібло в поштовху та золото в сумі двоборства! 

 – Аліна Дадерко – чемпіонка Європи серед дівчат до 15 років у ваговій категорії до 55 кг! Неймовірний виступ нашої чарівної важкоатлетки подарував глядачам задоволення від спортивної боротьби та три медалі континентальної першості: золото в ривку, срібло в поштовху та золото в сумі двоборства! Вітаю Аліну та її тренерів з відмінним виступом і бажаю подальших перемог! – пише викладач кафедри спортивних єдиноборств та силових видів спорту Національного університету фізичного виховання та спорту України Віктор Слободянюк. 

Вітаємо!

Марія МАЙДАНЮК.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *