Адаптивний карантин в Україні продовжено до кінця року

Адаптивний карантин в Україні продовжено до кінця року

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації, 20 вересня Кабміном було прийнято рішення про продовження адаптивного карантину та режиму надзвичайної ситуації до 31 грудня 2021 року.

А сьогодні відбудеться засідання Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому оголосять, з якої дати по всій території України буде встановлено жовтий рівень епіднебезпеки. Про це пише сайт Тернопільської міськради.

Як пояснюють в МОЗ України, за останній тиждень кількість підтверджених нових випадків захворювання на COVID-19 зросла на 68%, а госпіталізацій – на 51%.

Зважаючи на стрімке зростання рівня захворюваності, тернопільські медики закликають жителів громади: дотримуватися заходів безпеки; провітрювати та дезінфікувати приміщення; уникати осіб з ознаками інфекційного захворювання; дотримуватися особистої гігієни, мити руки з милом та користуватися дезінфекційними засобами; при кашлі та чханні прикривати рот і ніс серветкою або згином ліктя; вакцинуватися проти COVID-19.

Бережіть себе та будьте здорові! При перших ознаках хвороби звертайтесь до свого сімейного лікаря.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares