Алею троянд до Дня героїв України висадили у Тернопільському коледжі з ініціативи проректорки ЗУНУ

Алею троянд до Дня героїв України висадили у Тернопільському коледжі з ініціативи проректорки ЗУНУ

За ініціативи проректорки з науково-педагогічної роботи Західноукраїнського національного університету Оксани Десятнюк у ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» ще минулоріч була започаткована Алея троянд до Дня Героїв України. У 2023 цю традицію продовжили: Оксана Миронівна, курсанти коледжу, учасники бойових дій висадили понад 100 троянд унікальних сортів.

«Переконана, що ці квіти не лише тішитимуть око тернополянам, а й стануть для нас нагадуванням – якою ціною ми здобуваємо перемогу, і як мужньо обороняють Батьківщину наші захисники. Слава Україні! Героям Слава!», – зазначила проректорка з науково-педагогічної роботи ЗУНУ Оксана Десятнюк.

«Робимо разом нашу країну краще. Впевнений, що яскравий квітник стане однією з найкращих локації не тільки коледжу, а й Тернопілля. Дякую ЗУНУ  та безпосередньо Оксані Миронівні за підтримку, партнерство, співпрацю та допомогу. Сьогодні наші курсанти є достойними студентами класичного університету», – написав у соцмережі начальник коледжу Вадим Ластовицький.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *