Безпека Айфона: чи варто інвестувати в захисне скло?

Коли користувачі купують новий телефон, то в перший час намагаються дуже дбайливо ним користуватися. Однак з часом пильність притупляється, обережність розсіюється, що і може стати причиною поломки смартфона. Якщо мобільний пристрій не оснащено захисним аксесуаром https://www.aks.ua/catalog/zashitnue-stekla-dla-mobilnogo-telefona/, то банальне його падіння, навіть з невеликої висоти, може стати причиною для дорогого ремонту. Особливо це стосується пристроїв преміум класу від американського бренду.

Чи захищений телефон Apple з встановленим загартованим склом?

Захисне скло для iPhone доступне в декількох варіантах. Ви можете вибрати більш дорогий аксесуар, який гарантує максимальну безпеку для телефону в разі його можливого падіння, але також можете подумати про встановлення бюджетного скла. В цьому випадку дешевше не означає гірше і навіть простий захист зможе серйозно знизити ризики розбити або подряпати екран.

Як заявляють фахівці, захисне скло для телефонів Apple – це необхідність, яка допоможе уникнути дорогих ремонтів, функціональність смартфона при цьому ніяк не постраждає. Установку загартованого скла краще довірити професіоналам. Особливо це стосується користувачів, які вперше зіткнуться з використанням захисних аксесуарів для телефону Apple. Справа в тому, що під час установки можуть бути допущені помилки, які приведуть до зниження ефективності захисного екрану. Тому якісний аксесуар і правильна його установка забезпечують хороший захист для телефону, так як в разі сильного удару, скло прийме все навантаження на себе.

Як правильно вибрати захисне скло для Apple?

По-перше, подумайте, як ви поводитеся з телефоном щодня. Якщо ви та людина, яка не виявляє особливої турботи про свій виріб, то загартоване скло необхідно підбирати топ якості, щоб iPhone міг пережити будь-яку халепу. Однак, насправді, навіть якщо ви користувач, який трепетно піклується про свій смартфон, то варто також задуматися про придбання хорошого скла, щоб бути остаточно впевненим, що з мобільним телефоном нічого не трапиться. Захисне скло має кілька ступенів твердості – від 1H, який досить легко подряпати і до 9H – подряпину може залишити тільки алмаз. Відповідно чим вище міцність, тим більше і ціна.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares