Бюлетені у каструлі, п’яний голова комісії, не пустили на “дискотеку” на виборчій дільниці і голосування за довіреністю: курйозні випадки під час виборів Президента

Бюлетені у каструлі, п’яний голова комісії, не пустили на “дискотеку” на виборчій дільниці і голосування за довіреністю: курйозні випадки під час виборів Президента

У неділю, 31 березня, під час голосування на виборчих дільницях України було доволі весело. До прикладу, як повідомили в ЦВК, двоє спостерігачів побилися за право зафіксувати порушення законодавства.

На Тернопільщині двоє хлопців намагалися потрапити на територію 166 виборчої дільниці, яка знаходилася в приміщенні місцевого клубу де тривав підрахунок голосів. У день виборів вони розпивали спиртні напої. А близько 23:30 вирішили піти на танці. Підійшовши до приміщення, вони побачили всередині світло, але двері виявилися зачиненими. Чоловіки стукали, аби їх пустили на дискотеку, а коли до них ніхто не вийшов, хлопці розбили рукою вікно та втекли.

“У Сумській області виборець намагався винести з дільниці бюлетень, він його намагався винести в роті. Члени комісії це побачили, і прямо з рота витягли. Пояснити свої дії він не зміг”, – розповів заступник голови Центральної виборчої комісії Євген Радченко. Найкумедніший випадок мав місце на Дніпропетровщині: за відсутності сейфу бюлетені на дільниці склали у здоровенну каструлю. Її, щоправда, “опечатали” й примотали кришку мотузкою. У тому ж регіоні замість сейфу використали і звичайний холодильник.

“Пологова” дільниця потрапила у поле зору журналістів тому, що одна з місцевих породіль в останній момент перед пологами встигла виконати свій громадянський обов’язок. А відразу після голосування народила дівчинку.

І знову про сейф з бюлетенями. На Львівщині його так ретельно запечатали, що зранку 31-го не змогли відкрити. Довелося йти по “болгарку”. Операція з відкриття сейфа була проведена настільки ювелірно, що жоден з бюлетенів не постраждав, повідомляють спостерігачі.

На виборчій дільниці у Вашківцях на Чернівеччині  виборець помилково взяв зі столу членів ДВК разом із бюлетенем один із листків списку виборців і вкинув його у скриньку для голосування, – повідомляє «Опора».

На Полтавщині члени комісії не пускали виборця в кабінку для голосування через те, що той мав при собі сумку. Голова комісії викликала поліцію, проте проголосувати виборцю таки вдалось.

В Дніпрі, у виборчому окрузі №28 спостерігач ОПОРИ зафіксувала видачу бюлетеня за довіреністю. Жінка отримала виборчий бюлетень за себе. А також надала виборчій комісії нотаріально завірену довіреність та отримала бюлетень за свою дочку. Пояснила, що вона наразі знаходиться на лікуванні за кордоном. За законом, це порушення. Людина може проголосувати лише особисто.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares