Чому прозорість та підзвітність влади важливі: тернопільські громади дізналися більше

Чому прозорість та підзвітність влади важливі: тернопільські громади дізналися більше

Прозорість та підзвітність влади – головна запорука довіри до неї з боку громадян – про це днями йшлося під час заходу, який був присвячений електронному декларуванню посадових осіб місцевого самоврядування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції». Про це інформує Тернопільський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою».

Семінар з електронного декларування провели Михайло Лисиканич, радник з питань децентралізації та місцевого самоврядування Тернопільського РО, та Наталія Онищук, керівниця РО, Сергій Триюда, радник з питань місцевих фінансів та управління.

«Питання електронного декларування є дуже актуальним нині, адже до 1 квітня поточного року посадові особи та депутати місцевих рад повинні подати щорічні електронні декларації. У минулому році сталися деякі зміни у законодавстві, що регулює питання електронного декларування, й ми сьогодні також встигли це обговорити. Зважаючи на актуальність цієї теми, запити територіальних громад та велику кількість декларантів в області, вирішили провести семінар на таку ж тему 16 березня», – зазначив Михайло Лисиканич радник з питань децентралізації та місцевого самоврядування Тернопільського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою».

У межах семінару працівники РО донесли представникам територіальних громад Тернопільщини загальні правила електронного декларування у 2021 році, порядок інформування Національного агентства з питань запобігання корупції про відкриття валютного рахунку в установі банку-нерезидента та порядок інформування НАЗК про суттєві зміни у майновому стані, відповідальність за порушення вимог електронного декларування; надали відповіді на поставлені запитання.

Цікаво, що участь у семінарі узяв мало не весь персонал Байковецької територіальної громади.

«Дякуємо за семінар та чудову презентацію!», – поділилася Світлана Краснюк, начальниця відділу по роботі з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції Заліщицької міської ради.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares