Діти Тернопільщини візьмуть участь у всесвітній молитві за мир і єдність у світі

Діти Тернопільщини візьмуть участь у всесвітній молитві за мир і єдність у світі

Ця ідея має на меті об’єднати мільйони дітей у всьому світі. ЇЇ ініціатор Святіший Отець Папа Франциск, який закликав християн земної кулі 18 жовтня взяти в руки вервицю і помолитися за мир і єдність у світі.

«До такої ініціативи, з благословення Блаженнішого Святослава, Глави і Отця УГКЦ, долучаться у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії, – розповідає голова катехитичної комісії Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Роман Гриджук. – Ми щиро запрошуємо всіх священників на парафіях, катехитів у школах, кожного, хто працює з молоддю та дітьми, 18 жовтня, починаючи з 9.00 і до завершення дня, провести молитовну місію дітей кожної парафії – і тим самим долучитися до «живої вервиці» дітей всього світу».

Отець Роман Гриджук наголошує, що «способів реалізації є чимало: у великих містах, селах можна заздалегідь організувати місце для спільного моління вервиці, запросивши не лише дітей катехитичних шкіл, а й усіх інших діточок. Діти катехитичних шкіл можуть стати основою. Можна зробити так, що призначити дітей по черзі читати молитву вголос. Можна розмістити дітей на площі, уклавши таким чином велику вервичку».

Отець просить, по-можливості, робити онлайн трансляції в мережах «Фейсбук» чи «Інстаграм», що у своєю чергу допоможе розширити спільноту молільників.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares